theme-sticky-logo-alt

DİJİTAL YAYINCILIK

Gourmet Gossips

Gourmet Gossip’e hoşgeldiniz! Tadına doyum olmayan tarifler ve bol bol eğlenceli sohbetler için bize katılın – it’s like a kitchen party you don’t want to miss! 

Abone olmayı ve bizi sosyal medya hesabımızdan da takip etmeyi unutmayın.

 Love you girls! 

Instagram: gourmetgossips

Astrololji

En derininde, hiçbir şey 12 temel burçla sınırlandırılamayacak kadar uçsuz bucaksız olsa da bu 12 burç günlük hayatta nasıl davranıyor olabilir? Yaptığımız parodilerle birlikte hep beraber buna bir göz atmaya var mısınız? ✨️ Bu kanalda 3 admin var👉🏻 Sude (Çekim ve Kurgu), Melina (Senaryo) ve Ahsen (Kurgu&Animasyon). Oyuncumuz Merve’ye ise teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Instagram : astrololji_

abart.

Bu kanalda “Abartıldığı kadar var mı?” dedirten en son trendleri hep beraber deniyoruz. Abart ile hem deneyimliyoruz hem de eğleniyoruz. Dikkat! Paylaştığımız fikirlerde tamamen tarafsızız. 

Instagram: abartildigikadarvarmii

Casual

Capturing Life’s Casual Magic! Burada birlikte geziyor, lezzetli tarifler deniyor, ilginç deneyimler yaşayarak hayatın tadını çıkarıyoruz!

Instagram: casualvlogg

Why? How? When?

Türk yayın tarihine damga vuran Reality Show’lara en dobra yorumlarımız!

Tiktok:taraari

LunchBox

“LunchBox”, her zevke ve mevsime hitap eden, lezzetli ve pişmeyen çeşitli öğle yemeği kutusu tarifleri için başvuracağınız YouTube kanalıdır. Hızlı öğrenci öğle yemeklerinden, öğlen iş molalarına kadar öğle yemeği kutusu ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ağız sulandıran ilham için bize katılın ve günlük yemeklerinizi bir mutfak macerasına dönüştürün.

Instagram: @lunchboxxforyou

Bizi takip etmeyi unutmayın!

15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://cibalipostasi.com 300 0